• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в період карантину

Шановні учні та батьки!

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби та створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році в закладі освіти діє

Тимчасовий порядок

організації освітнього процесу в період карантину

І. Організація освітнього процесу

1. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності засобів індивідуального захисту, захисної маски або респіратора, що закривают ніс та рот.

2. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення уроків.

3. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

4. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання засобів індивідуального захисту.

5. Перед одягання чистих засобів індивідуального захисту або після кожного зняття засобів індивідуального захисту потрібно ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

6. Батьки мають забезпечити свою дитину необхідною кількістю масок (респіраторів) на день, 2 пакети на застібці, або іншого пакування, для чистих масок та використаної багаторазової. Одноразову маску після зняття повторно використовувати не можна, її треба викинути у спеціальні контейнери з написом «Використані засоби індивідуального захисту».

7. На входах до закладу організуються місця для обробки рук антисептичними засобами. Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку. коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки не рекомендується.

8. Рух в приміщенні здійснюється згідно затвердженого маршруту за правостороннім принципом:

· учні 1-4, 6, 8, 10 класів – користуються 1-ми сходами,

· учні НВК №11, 5,8,9 – 2-ми сходами,

· учні 7, 11 класів – 3-ми сходами.

9. Класоводи 1-4 класів зустрічають з 7.30 дітей на подвір’ї із дотриманням соціальної дистанції за сприятливих погодних умов або в класній кімнаті, проводять візуальний огляд дитини на наявність симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) та опитують про самопочуття у дитини та/або у дорослого, який її супроводжує, стан здоров’я дітей фіксується в журналі здоров’я.

10. Класні керівники 5-11 класів зустрічають учнів в класі, проводять опитування учнів класу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби, з фіксуванням в журналі здоров’я класу.

11. Після кожного уроку здійснюється провітрювання впродовж 10 хвилин.

ІІ. Допуск батьків до закладу освіти

1. Вхід батьків, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, до закладу освіти дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти після закінчення освітнього процесу за умови використання засобів індивідуального захисту проведення термометрії та попереднього узгодження з керівником закладу.

2. Допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, за умови дотримання вимог, передбачених п.1, не потребує попереднього узгодження.

ІІІ. Алгоритм дій при виявленні симптомів хвороби під час навчального процесу

1. В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби в здобувача освіти (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей):

▶ Якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутись до сімейного лікаря.

▶ за відсутності батьків здобувач освіти одягає засіб індивідуального захисту викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції. По телефону викликаються батьки дитини та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.

2. Дані дитини, в якої виявлені респіраторні симптоми або підвищена температура тіла, записуються та передаються медичній сестрі закладу для введення обліку таких дітей.

3. Після того, як дитина з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами була відсторонена від навчального процесу, до навчального закладу вона може повернутись лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування навчального закладу.

4. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

5. Про такий випадок класний керівник робить запис в журналі здоров’я класу.

6. У разі виявлення симптомів хвороби (температура тіла вище 37,2°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона самостійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату, де чекає прибуття машини «Швидкої допомоги».

7. Про такий випадок робиться відмітка в Журналі Термометрії про недопущення до роботи.

8. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

9. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби СОVID-19 в одного з учнів, всі інші учні класу визнаються такими, що потребують самоізоляції, та повинні вживати заходів, передбачених галузевими стандартами в сфері охорони здоров'я.

ІV. Організація безпеки харчування

1. Харчування здійснюється в обідній залі шкільної їдальні згідно затвердженого графіку.

2. Перед прийомом їжі учні мають вимити руки з милом.

3. За столом розміщується не більше 4-х осіб.

4. Працівники їдальні мають бути в захисних масках (респіраторах) та одноразових рукавичках.

5. Працівник, який видає страви або здійснює розрахунок повинен бути в захисній масці (респіраторі), захисних окулярах (захисному щитку) та одноразових рукавичках.

6. Працівники їдальні зобов’язані дотримуватися правил особистої гігієни.

7. Реалізація страв учням здійснюється за попереднім замовленням.

8. Питний режим здобувача освіти організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції.

V. Прибирання та дезінфекція поверхонь

1. В кабінетах впродовж навчального дня та після закінчення уроків здійснюється очищення та дезінфекція поверхонь (ручки дверей з двох сторін, робочі столи, клавіатури комп’ютерів, пульти, поручні, крани тощо), вологе прибирання.

Графік допуску здобувачів освіти

Вхід Час Клас
І з подвір’я З 7.30 ЗОШ №7
ІІ з вул. Ковальської З 7.30 НВК №11

Маршрути руху здобувачів освіти

1-4,6,8,10 класи Через І вхід І сходами (1-4 класи) на 2 поверх 6,8,10 клас на 3 поверх
7,11 класи Через І вхід ІІ сходами на 2 поверх, ІІІ сходами на 3 поверх
НВК №11 Через ІІ вхід ІІ сходами на 2 поверх

Пересування коридорами правостороннім рухом.

Після закінчення уроків класні керівники організовано виводять учнів класу на подвір’я.

Графік

чергувань вчителів, відповідальних

за допуск здобувачів освіти осіб

з 7.30 до 8.00 на вході до закладу освіти

Відповідальний Пн Вт Ср Чт Пт
1) Корона Олена Анатоліївна
2) Горіна Галина Михайлівна
3) Свінченко Олександр Васильович
4) Смирнова Анастасія Юріївна
5) Пилипчатін Вячеслав Миколайович
Чергові в роздягальні 1-4 класів
1) Моренко Євгенія Олегівна Парні дати
2) Сидоренко Олена Миколаївна Непарні дати
Кiлькiсть переглядiв: 1184

Коментарi