Стоп Булінг!

2019-02-20

/Files/photogallery/806/53120_n.jpg

Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об’єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? В українському суспільстві зараз багато говорять про толерантність. Водночас найпоширенішими проблемами у колективах є булінг та мобінг. Чи можна запобігти виникненню цих явищ?

Саме на ці важливі питання намагалися знайти відповіді учні 7 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 під час виховного заходу із елементами тренінгу «Протидія боулінгу. Підліткові компанії», який провели для них керівник курсу «Вчимося жити разом. Крок до порозуміння» Юлія Рукавицина спільно із класним керівником Оксаною Красновою.

Мета проведення заходу ознайомити учнів з ознаками дружніх, недружніх і небезпечних компаній, відпрацювання навичок протидії агресії та насиллю. Розвиток цих навичок дозволить навчити школярів більш терпимо ставитись один до одного та попередити виникнення булінгу.

Протягом практичної частини учні у групах аналізували соціальні групи, до яких вони належать, наводили приклади фізичного і психологічного насилля, демонстрували здатність припиняти агресію і насилля у своєму середовищі.

Наприкінці заняття учні вчилися розпізнавати свої емоції, потреби та почуття. В якості домашнього завдання учням запропоновано переглянути відповідні тематичні мультфільми з обов’язковим їх подальшим обговоренням: «Жив собі чорний кіт», «Про пташок», «Вірте у любов, вірте у Різдво», «Курка, яка несла всяку всячину», «Гидке каченя».

/Files/photogallery/806/36_n.jpg/Files/images/0102017/0160_n.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 112

Коментарi