Із історії школи

Будівля школи була побудована у роки друго п'ятиріччя методом народного будівництва. Середня школа №7 - таким був статус школи у 1936 році (це рік її відкриття). Ім'я А.М. Горького було присвоєно школі трохи пізніше.

Першим директором школи стала О.А. Колпакова. Своїх перших учнів школа прийняла 1 жовтня 1936 року.

У 1939 році школа на чолі з О.А. Колпаковою робить свій перший випуск. Учні цього випуску поділяють героїчну долю та мученицьку смерть свого директора. Саме вона у роки Другої світової війни організувала та очолила підпільну патріотичну групу, що боролась на окупованій території. У 1943 році О.А. Колпакова була жорстоко замучана фашистами. В пам'ять про директора на будівлі школи відкрита меморіальна дошка./Files/images/Рисунок1.gif

Після звільнення міста від німецько-фашистських загарбників у вересні 1943 року школа знову відчинила свої двері дітям.

Школа пам'ятає свого післявоєнного директора Браткова М. П., не забуває також інших директорів: Теличко В.М., Старкова З.Ф., Гатченко М.Л., Тягус М.А., Березу Т.Т., Мандровського І.П.

16 років життя присвятив школі ветеран ВВВ Аврамов Клим Іванович. Саме його стараннями та енергією був побудований спортивний зал. Шумлять біля школи каштани, посаджені при Климі Івановиче, пам'ятає більшість випускників школи, до чиїх доль він залишився небайдужим.

Жива пам'ять про Вчителя - парк "Ластівка", тополі біля школи. Посадив ці дерева разом зі своїми учнями Скабичевський О.Б.

/Files/images/12.gif

Перший випуск школи.

Кiлькiсть переглядiв: 936

Коментарi