• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/images/0102017/P5054517.jpg

Виховна робота

Напрям виховної роботи

Стислий зміст досвіду роботи

Якою методичною установою схвалено,

номер та дата документа (листа)

«Школа співпраці, співучасті, співдружності»

Система виховної роботи реалізується в межах впровадження «Програми розвитку на 2016-2020 роки за моделлю «Територія успіху» та має на меті виховання свідомого громадянина України шляхом створення освітнього середовища школи-родини, сприятливого для розвитку, саморозвитку та самореалізації особистості учня, активізації учнівського самоврядування, співпраці з батьківською громадою, , громадськими організаціями, тощо.

Протокол педагогічної ради школи № 14 від 17.11.2015

«Відкрите серце»

Система виховної роботи в межах впровадження «Програми розвитку на 2016-2020 роки за моделлю «Територія успіху» спрямована на вдосконалення соціалізації дітей вразливих те незахищених категорій шляхом забезпечення максимально можливого рівня фізичного та психічного здоров’я, надання можливості повністю реалізувати свій потенціал.

Протокол педагогічної ради школи № 14 від 17.11.2015

«Розумне дозвілля»

Система виховної роботи в межах впровадження «Програми розвитку на 2016-2020 роки за моделлю «Територія успіху» в поза навчальний час, яка охоплює гурткову роботу, діяльність шкільного музею, реалізацію проекту «Я – волонтер»

Протокол педагогічної ради школи № 14 від 17.11.2015

«Школа джур»

Система виховної роботи на засадах козацької педагогіки запроваджується класним керівником Бєловим О.Ю. з 2013 р. з метою формування національної свідомості учнів. «Школа джур» була офіційно зареєстрована як дитяча громадська організація 31.10.2013 року на рівні виконкому Артемівської міської ради.

В класному колективі впроваджена своєрідна модель дитячого самоврядування «Козацький гарт»,що сприяє підвищенню ефективності національного виховання підростаючого покоління та задоволенню потреб, нахилів й інтересів особистості, досягненню практичних навичок у різних сферах життєдіяльності. Вихованці «Школи Джур» стають активними учасниками шкільного учнівського самоуправління, очолюють роботу шкільних міністерств.

Протокол №1 методичної ради школи від 01.10.2017р.

«Школа компетентностей»

Систему виховної роботи

запроваджено в 2017-2018 н.р. з метою гармонійного особистісного розвитку дитини в умовах нової української школи та спрямовано на формування життєвих компетентностей учнів. Діяльність в межах кожного проекту передбачає створення умов для самореалізації кожного учня та формування лідерських якостей, активної громадянської позиції шляхом проведення майстер-класів, акцій, екскурсій, свят, тощо.

Протокол №9 педагогічної ради школи від 21.11.2017 року

За рішенням педагогічної ради від 21.11.2017 з грудня 2017 року в школі започатковано експериментальну діяльність в рамках проекту «Школа компетентностей». В межах певної теми пропонується проведення майстер-класів, клубів, проектів, волонтерської діяльністі, екскурсій, свят.Циклограма

реалізації проекту «Школа компетентностей» в 2017-2018 навчальному році

Місяць

Назва школи

В межах місячника

Грудень

Школа
родинного затишку

правового виховання

Січень

Школа
волонтера

морально-етичного та естетичного виховання

Лютий

STEAMschool

профорієнтації та трудового виховання

Березень

Школа
Леді
&
Джентельменів

родинно-сімейного виховання

Квітень

Школа
сталого
розвитку

екологічного виховання та «Створи добро»

Травень

Школа
досвідченого
європейця

військово-патріотичного виховання

Кiлькiсть переглядiв: 740

Коментарi