• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

НАШ БІБЛІОТЕКАР

/Files/photogallery/922/АФ.jpg

Рахвальська Алла Федорівна

Освіта: середня спеціальна, 1979 рік Артемівське педагогічне училище
Стаж роботи: педагогічний стаж– 26 років, бібліотечний - 17 років, спеціаліст
Курси: 2021 рік
«Шкільна бібліотека – центр виховання у дітей Інтересу до читання»

Графік роботи шкільної бібліотеки - творчого майданчика "ВІП"

Часи роботи 08.00 - 16.00 Перерва 12.00 - 12.30
Санітарний день - остання п'ятниця місяця

З матеріалами щодо роботи шкільної бібліотеки - творчий майданчик "ВІП" можна ознайомитися за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1Xm6DLsI-yS1hbash6zr2G1uY8ReiXfBa?usp=sharing

План роботи бібліотеки на 2020-2021 н.р. wym-1607595746197

Правова база wym-1607595545274

Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Сучасну школу неможливо уявити без інформаційного простору, який створюється за допомогою бібліотечного комплексу. Бібліотека нашої школи стала центром, де забезпечується доступ до різноманітної інформації, обслуговує 308 читачів.

Користувачам надається методична, практична, індивідуальна та

професійна допомога. Визначну роль у цьому процесі відіграє книга.

Школа і бібліотека виступають, як однодумці щодо творчого читацького

розвитку учнів. Ось чому так важливо бібліотекарю разом

із педколективом прилучати учнів до вдумливого читання книги, виховувати в

них потребу поповнювати свої знання, поширювати свій кругозір, звертаючись до книги, художнього слова.

Методом анкетування разом з класними керівниками та вчителями-предметниками провели дослідження про «Роль бібліотеки в житті дитини, комфортність обслуговування користувачів, бібліотеку майбутнього». Читачам були пропоновані запитання : «Що мене влаштовує в бібліотеці, а що ні?», «Якою ти бачиш бібліотеку майбутнього?», «Що для тебе бібліотека?», «Бібліотекарі - які вони?», «Якби я був бібліотекарем ...».

Якою ж в уявленні дітей є бібліотека? По-перше, у ній можна знайти багато різноманітних книжок. По-друге, читач вважає бібліотеку своєю другою домівкою, де можна пірнути в атмосферу найулюбленіших книжок. Але більшість респондентів вважає, що форма друкованої книги зручна для користувача. Є всі підстави припустити, що книга ще довго не застаріє. Серед відповідей на запитання: «Навіщо існують бібліотеки?» домінували такі: «Щоб в них читати» (30%); «Дізнаватися про нове, здобувати знання»; «Для навчання» (40%). Зустрічалися й більш зрілі висловлювання: «Щоб розвиватися» (6,5%), «Розвивати мислення, увагу, пам’ять» (10% серед 9-11класів); «Набиратися розуму» (учні 5-6 класів —16%). З категорії «інше» треба згадати такі відповіді: «Щоб більше розуміти і знати», «Гарно вчитися, а після школи знайти собі престижну роботу», «Проводити дозвілля» (учні 5 кл.); «Ознайомлюватись із новою літературою, гарно проводити вільний час, духовно збагачуватися»…

Можна зробити висновок, що з віком діти глибше усвідомлюють різноманітність функцій бібліотеки. У старшому віці до бібліотеки вони частіше звертаються

для навчання, учні 5–6 кл. - для проведення дозвілля за книгою. сучасні діти люблять читати і спілкуватися, й залюбки ходитимуть до бібліотеки, якщо ми, бібліотекарі, створимо привабливі умови для них.

А саме: бути привітною, уважною до кожного читача, кваліфікованою, оптимістичною, тобто, приємною людиною та справжнім фахівцем.

Кiлькiсть переглядiв: 1259

Коментарi